טיול באמסטרדם עם הילדים

טיול באמסטרדם עם הילדים – אמסטרדם מציעה לתייריה שפע של אטרקציות ובילויים, איך להתאים את הטיול שלכם עם ילדים לעיר שלא נחה לרגע? פארקים מהממים ביופיים, ביקור במוזאונים חווייתיים לכל המשפחה ומרכזי קניות שבהם תמצאו כל מה שחשקה נפשכם. אז איפה הכי כדאי לכם לבקר על מנת שהילדים ייהנו גם כן ולא ישתעממו בכלל?

מוזאונים מתאימים לילדים

אחד הדברים שמאפיינים את אמסטרדם הוא שפע המוזאונים שבה. במרבית המוזאונים מתקיימים פעילויות לילדים, סקרנו עבורכם מספר מוזאונים שמומלץ לבקר בהם עם ילדכם.

מוזאון המדע

על קו המים של העיר תמצאו את מוזאון המדע, נמצא ליד התחנה המרכזית ומאוד קשה לפספס אותו בשל צבעו הירוק. הילדים יכולים להפוך לארכאולוגים או לרופאים ליום אחד, הם יכולים לראות את עצמם על גבי מסכי הטלוויזיה, לשחק במשחקי הדמיה וליהנות מניסויים אורקוליים מהנים במיוחד שמתקיימים בשפה ההולנדית. הילדים מגלים תופעות טבע יוצאי דופן, מגלים על החשמל והאלקטרוניקה. הם יכולים ליהנות מפעילויות מעבדה מסקרנות ומעניינות.

המוזאון הימי

כל מי שחובב ספנות וים ימצא הנאה צרופה במוזאון זה. המוזאון בעל מתחם מרשים הבנוי חללים בקומות שונות של תערוכות אינטראקטיביות לילדים, דגמי ספינות עתיקות, ספינה שהילדים יכולים לטפס עליה, אפשר למצוא תערוכות היסטוריות והדמיות מושקעות.

המוזאון הטרופי

מספר קומות תצוגה בהן תוכלו ליהנות ממראה מרשים במיוחד של חיים באזורים טרופיים שונים על פני כדור הארץ. בצורה ייחודית ועוצרת נשימה המוזאון ימחיש לכם את האזורים הטרופים חרקים, פוחלצים, תלבושות ומסכות מיוחדות, כלי נגינה, חפצי אמנות ועוד.

בית אנה פרנק

משפחות רבות בוחרות לבקר בביתה של אנה פרנק בטיולם באמסטרדם. הביקור מעניין מאוד, מספר את סיפורה של אנה פרנק בימי מלחמת העולם השנייה ומאפשר לילדכם להתחבר להיסטוריה של אותה התקופה. את כרטיסי הכניסה תוכלו לרכוש מבעוד מועד שכן, לא נמכרים כרטיסים במקום.

גן החיות ארטיס

תחת קורת גג אחת תמצאו גן חיות, פלנטריום, מוזאון גאולוגי וזואולוגי שגם אתם המבוגרים וגם ילדיכם ייהנו לאורך כל הביקור בו. המוזאון מחולק לפי קטגוריות כמו מתחם של יצורי לילה, בעלי חיים ימיים ועוד. תוכלו להתרשם ממצגי פוחלצים. הסיור מרתק ומומלץ בחום.

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!