מבחן אמסטרדם, טיול מאורגן או לטייל באופן עצמאי?

אחד ממוקדי התיירות המבוקשים ביותר על ידי ישראלים בפרט ותיירים מהעולם בכלל היא אמסטרדם. נופיה המרהיבים של העיר, שפע עצום של מוזאונים שביקור בכל אחד מהם חוויתי בפני עצמו, מדשאות ירוקות שניתן ליהנות מהן במהלך היום, מסעדות איכותיות וברים ידידותיים שניתן להעביר בהם את הערב על אמצע הלילה.

אז מה כדאי לבחור – טיול מאורגן או לא?

לכל אחת הדרכים יש היתרונות שלה ויש את החסרונות, תצטרכו לעבור על הנתונים הבאים בעצמכם וכך להתאים את הטיול באופן המושלם עבורכם.

להיות חופשי, לטייל באמסטרדם לבד

היתרון הראשון שתופס משקל מאוד גדול עבור מרבית האנשים שבוחרים לטייל באמסטרדם באופן עצמאי הוא החופש. אין מי שישכים אותך מוקדם בבוקר, אין צורך לעמוד בלוחות זמנים לאורך היום, אתם אדונים חופשיים לזמן שלכם, יכולים להיות ספונטניים וגמישים הרבה יותר.

תוכן ממומן: קבלו הלוואה לטיול עוד היום | 5 סוגי הלוואות משכנתא

כשאתם רוכשים כרטיס טיסה לאמסטרדם אתם יכולים להתגמש בלוחות הזמנים להבדיל מטיול מאורגן שיוצא בתאריך ספציפי. בהזמנת כרטיס הטיסה מומלץ לבדוק בו זמנית עלויות לינה, אם ישנו פסטיבל או אירוע כלשהו העלויות לבתי המלונות יכולים להיות גבוהים יותר מהרגיל. אינכם מעוניינים להשתתף באותו הפסטיבל לצורך הדוגמא, אולי תעדיפו לשנות את התאריך של הטיסה כדי למצוא לינה זולה יותר.

אם אתם מעוניינים להעביר את הזמן שלכם ולהתפנק בכפר נופש, ישתלם לכם לבדוק את חבילות הנופש הכוללות טיסה ולינה. בדקו היטב לפני שאתם סוגרים חבילת נופש מה אתם מקבלים בתוכה, אם מצאתם שהיא מכילה את כל מה שאתם הייתם רוצים לקבל בחופשה, מצוין.

טיול מאורגן באמסטרדם, לצאת לטייל בראש שקט

לצאת לטיול מאורגן לאמסטרדם היא הנוחה ביותר, ישנו מדריך שמלווה אתכם לאורך כל הטיול, אתם לא צריכים לארגן כמעט שום דבר לפני היציאה מהארץ, וחברת התיירות מארגנת עבורכם את הכל. מומלץ לקחת מספר הצעות של מארגני טיולים על מנת לוודא שהמסלול מתאים לכם, תאריכי היציאה מהארץ והחזרה תואמים ללחות הזמנים שלכם. אם אתם מטיילים עם הילדים תוודאו שהמסלול מתאים ונוח לגילי הילדים ולאחר השוואה תסגרו עם החברה שמציעה לכם את הדיל האופטימלי לכל מה שאתם רוצים לראות בטיול. שימו לב, ישנן חברות המציעות טיולים הכוללים את הולנד וסביבתה, כך תוכלו להרוויח יעדים נוספים גם כן.

צרו קשר עם צוות amsterdam-fly לקבלת מידע נוסף והמלצות נוספות של הצוות בטופס צור קשר באתר.

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!