טיסות זולות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם – אמסטרדם היא אחת הערים הפופולאריות ביותר עבור מבקרים ישראלים. החופש, השקט, השלווה, חיי הלילה הסוערים, אזורים שוקקי חיים גם ביום, מתחמי קניות והמון מסעדות ובתי קפה מפורסמים – הם חלק רק מהאטרקציות שמושכות את התיירים הישראלים לעיר הנהדרת הזו.

מציאת טיסות לאמסטרדם היא גם הליך פשוט למדי כיוון שיש הרבה טיסות סדירות שיוצאות לאמסטרדם במהלך החודש אולם גם לא מעט טיסות זולות לאמסטרדם באמצעות טיסות שכר, עצירות ביניים וטיסות לואו-קוסט. איך לבחור את הטיסה המתאימה ביותר עבורכם? הכירו את סוגי הטיסות וכך תוכלו לבחור מה מתאים עבורכם.

סוגי טיסות לאמסטרדם זולות וטווחי מחירים:

מכיוון שמדובר בעיר כל כך פופולארית למטיילים הישראלים הרי שגם היצע הטיסות הולך וגדל כיוון שיש פה פוטנציאל כלכלי לחברות התעופה. העניין הוא כזה: כדאי להכיר את כל סוגי הטיסות לאמסטרדם ואת טווחי המחירים העשויים להשתנות בהתאם לתקופה בשנה ולמועד ההזמנה שלפני הטיסה – ואז לבחור את הטיסה המועדפת ביותר עליכם.

סוגי הטיסות הקיימים:

טיסות סדירות, טיסות לאמסטרדם בזול עם מטוסי צ'רטר (שכר) וטיסות לואו-קוסט. אילו סוגי הטיסות הסטנדרטיים לכל מקום כמעט בעולם למעשה. בטיסות הסדירות לאמסטרדם תוכלו למצוא טיסות ישירות וטיסות עם עצירה באמצע.

תוכן ממומן:  כל מה שכדאי לכם לדעת לפני טיסה לאמסטרדםטיול באמסטרדם עם הילדים

איך לבחור את הטיסה המתאימה ביותר עבורכם?

  • עצירות – הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק הוא האם מדובר בטיסה ישירה או טיסה הכוללת עצירה. טיסות זולות לאמסטרדם בדרך כלל יכללו עצירת ביניים במדינה נוספת, מה שאומר עיכוב של שעות נוספות ומעבר בין טיסה כזו לאחרת מה שעשוי גם להגדיל את הסיכוי לבלבול עם המזוודות. בהחלט לא דבר נעים אך עדיין משהו שבשגרה עבור אלה המחפשים הוזלה משמעותית במחירי הטיסות.
  • הטבות במטוס – בחירת מושב? אוכל ושתייה? שירותים קרובים? כמה מושבים בכל שורה? מהי רמת השירות שתקבלו מהדיילות? כל אלה מושפעים מסוג הטיסה שתבחרו וככל הנראה גם מחיר הכרטיס. בטיסות לואו-קוסט אתם משלמים עבור המקום בטיסה אך אם תרצו לבחור גם את מקום הישיבה שלכם, לקבל אוכל או לקבל מעט יותר יחס תצטרכו לשלם יותר. כמו כן ישנם המטוסים בסוגי טיסות אלו אינם כוללים מושבים מרווחים במיוחד ו/או מחלקת ביזנס כנהוג בטיסות סדירות. טיסות לאמסטרדם ב99 דולר למשל לא יכללו את כל ההטבות הללו.
  • מועד הטיסה – כמובן שחשוב לבדקו שהטיסות זמינות במועדי הטיסות שהזמנתם בהלוך ובחזור. בטיסות שכר במקרה של תקלה במטוס ייתכן והטיסה תתעכב שעות ארוכות ואפילו כמה ימים, בעוד שבטיסות סדירות במקרה של תקלה מביאים מטוס חלופי.
  • מחיר – פקטור משמעותי בבחירת הטיסה כמובן. תוכלו למצוא טיסות זולות לאמסטרדם במחירים של 80-100 דולר להלוך-חזור לאדם בטיסות לואו קוסט או לשלם פי 3 לטוס בטיסה סדירה ובטוחה יותר.
  • יעד הנחיתה – טיסות לואו קוסט לאמסטרדם וטיסות שכר לרוב ינחתו בשדות תעופה מרוחקים יותר מהעיר אמסטרדם מה שמוזיל את הוצאותיהן של חברות התעופה ולכן הן יכולות לספק לכם מחירים מוזלים יותר. טיסות סדירות מבן גוריון ישירות לאמסטרדם ינחתו בדרך כלל בעיר עצמה או בשדה התעופה הסמוך בסכיפהול.

 

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!