טיסות ישירות לאמסטרדם

טיסות ישירות לאמסטרדם – אחת הערים היפות והמתוירות ביותר באירופה היא אמסטרדם. העובדה שמדובר בעיר ליברלית, חופשית וניתן לקנות בה קנאביס באופן חוקי בבתי הקפה במקום – הופכת אותה ליעד פופולארי אך עם סימן של פקפוק בקרב אנשים רבים.

עם זאת, אם תדעו לשים את הסמים בצד ולהגיע כדי ליהנות מהדברים היפים שיש לאמסטרדם להציע תגלו מגוון עצום של מקומות יפים להיות בהם, החל מטבע מרשים, דרך תעלות המים המפורסמות ושייט רומנטי בהן, מסעדות ובתי קפה מהמפורסמים בעולם, הבית של אנה פרנק, ארמונות מפורסמים, מוזיאונים ומתחמי קניות מרשימים. מה לגבי הטיסות לאמסטרדם אתם שואלים? בואו ונעשה לכם קצת סדר.

סוגי טיסות לאמסטרדם ומדוע כדאי ללכת על טיסה ישירה:

כמו למקומות רבים אחרים בעולם, חברות תעופה גדולות בדמוי אל-על, ארקיע וחברות אחרות, מציעות טיסות סדירות מבן גוריון לאמסטרדם ובחזרה. טיסות אלה הנן טיסות ישירות לאמסטרדם, כלומר שאינן כוללות עצירת ביניים ועל כן גם נחשבות ליקרות יותר. עם זאת, אלה הטיסות הנוחות והפופולאריות ביותר. ישנן גם טיסות סדירות עם עצירת ביניים ולכן כאשר אתם רוכשים כרטיס שימו לב שהוא אינו כולל עצירת ביניים, גם אם מדובר בטיסה סדירה. טיסות שכר או טיסות לואו קוסט עשויות במידה רבה לכלול עצירת ביניים.

תוכן ממומן: אטרקציות בצפון למבוגרים

איך להשיג טיסה ישירה במחיר מוזל?

  • לטייל בזמן הנכון – לעתים יש הבדל של חודש ואפילו פחות מכך בין מחיר מסוים ומחיר כפול או משולש, הן עבור טיסות ישירות לאמסטרדם והן עבור לינה באמסטרדם. כדאי לטייל באמסטרדם בעונות האביב והקיץ אין ספק, אולם כאשר עונת התיירות מגיעה המחירים עולים משמעותית ולכן אם אתם מחפשים טיסות ישירות אך במחיר מוזל יותר הזמינו טיסות מראש ולתאריכים שהם לא עונת התיירות אבל מספיק קרובים אליה.
  • נצלו מבצעים – במהלך השנה יש ימים מיוחדים של מבצעים כמו בלק פריידי ואחרים. נצלו ימים אלה שחברות התעופה מציעות מגוון מבצעים ליעדים רבים כדי לסגור טיסות לאמסטרדם בתאריך המבוקש עבורכם.
  • קנו כרטיסים ברגע האחרון – לעתים רבות מישהו מבטל או שהטיסה לא מלאה וחברות התעופה מוזילות מחירים בניסיון של הרגע האחרון למלא כמה שיותר מקומות בטיסה.
  • חפשו טיסות שכר – טיסות שחברות התעופה שוכרות, בעיקר במהלך עונת התיירות, כדי להוציא טיסות נוספות ליעדים פופולריים וכדי למלא אותם מציעות מחירים מוזלים לסגירה מהירה של המקומות במטוס. אחרי הכול – כל מקום פנוי הוא הפסד עבורן שכן הן כבר שילמו עבור החכרת המטוס.

לסיכום – כמה עולה לי טיסה לאמסטרדם?

מחירי טיסות ישירות לאמסטרדם מבן גוריון, עשויות להיות באזור 280-350 דולר להלוך חזור לאדם. בעונה הם עשויים להגיע אפילו למחיר כפוך מכך. אם אתם רוצים מחירים מוזלים יותר תוכלו למצוא טיסות צ'רטר וטיסות לואו-קוסט במחירים מצחיקים של 80-100 דולר לאדם להלוך-חזור. יש יתרונות וחסרונות לכל דבר כמובן.

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!