מסלולי טיול נפוצים לתיירים באמסטרדם

טיול באמסטרדם עיר הבירה של הולנד, עיר יפה מאוד, מיוחדת, חיה ותוססת, פתוחה וליברלית ובעלת הרבה מאוד היסטוריה אשר כל אדם המגיע אליה יכול ליהנות מפעילויות שונות שהוא אוהב לעשות. קל מאוד למצוא טיסות / טיסה לאמסטרדם שכן זהו יעד מאוד מרכזי באירופה בין אם מדובר על טיסה לחופשה קצרה של כמה ימים או חופשה אפילו יותר ארוכה, אמסטרדם זהו יעד מצוין המאפשר ליהנות מאוכל טוב, נופים יפים, מזג אויר מושלם, פשוט הנאה צרופה.

אז מה יש לתיירים לעשות באמסטרדם ומהן מסלולי הטיול הנפוצים לתיירים באמסטרדם

אמסטרדם היא עיר אליה מגיעים תיירים רבים מכל העולם, צעירים ומבוגרים, זוגות, קבוצות חברים, משפחות עם ילדים ואפילו יחידים. טיסות ישירות לאמסטרדם יוצאות מישראל מספר פעמים ביום ושדה התעופה בעיר הוא מרכזי ופעיל ביותר. זהו יעד שלרוב 3 ימים מספיקים כדי לבקר בו לכן הוא יעד אטרקטיבי לרבים המגיעים לסוף שבוע, אך גם מי שמגיע ליותר זמן ימצא דברים מיוחדים לעשות ולראות בין אם בעיר עצמה ובין אם שילוב גם עם יעדים נוספים בסביבתה.

היעדים המרכזיים בעיר, אותם יעדים המאפיינים אותה ואיתם היא מזוהה כוללים טיולי רכיבה על אופניים, שייט בתעלות בשעות היום או בלילה בשילוב ארוחה או ללא ארוחה, ביקור בבית של אנה פרנק וסיור במבשלת הבירה הייניקן. כמובן שיש את השווקים המקומיים ששווה לבקר בהם ולא לוותר על ישיבה באחד מבתי הקפה המיוחדים שיש לעיר להציע. לחובבי האמנות אסור לפספס ביקור במוזיאון ואן גוך ובכנסיה הנקראת ווסטקירק שיש בה מוזיאון על הולנד בתקופת הרנסנס ושם גם קברו של רמברנדט, הצייר ההולנדי הידוע וכמובן שאסור לוותר על קניות.

האם לחובבי הטבע יש מה לראות ומה לעשות בעיר?

אמנם אמסטרדם היא עיר, עיר הבירה של הולנד אך ניתן למצוא בה גם טבע וירוק. בין היתר אנשים הנהנים מהטבע יכולים ליהנות מלינה בטבע על ידי השכרת ציוד לקמפינג ולינה במתחם קמפינג הנמצא במרכז העיר, או לחילופין באם הם רוצים הם יכולים לצאת מהעיר ולמצוא מקומות להתמקם בהם ללינה בטבע.

הולנד כמו מדינות אירופאיות רבות מכירות היטב את נושא לינת השטח, קמפינג וזה אפילו נפוץ מאוד ואחת מהדרכים העיקריות שאירופאים רבים בוחרים כאשר הם מטיילים, בין אם במדינה שלהם ובין אם במדינות שונות. בעיר יש פארקים בהם ניתן לעשות פיקניק וליהנות מהטבע ומכל הירוק וכמובן כל נושא התעלות מים אשר נמצאות בכל רחבי העיר, אלו מקומות שכדאי מאוד לבקר במסגרת טיול אופניים אותם ניתן לשכור ואיתם אפשר להגיע לכל מקום בעיר. יש את הגנים הבוטניים בהם ניתן להתרשם ממגוון עצום של פרחים וצמחים וחובבי בעלי החיים יוכלו לבקר בגן החיות של העיר בו יש פלנטריום, מוזיאון זואולוגי ואזור שלם של אקווריום.

 

 

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!