סיור יקבים ברחבי באמסטרדם

סיור יקבים – אוכל טוב ויין משובח הם חלק בלתי נפרד מטיול מוצלח באמסטרדם. עיר הבירה של הולנד קולטת בכל שנה תיירים רבים מכל רחבי העולם. העיר נחשבת לאחת מערי הבירה המעניינות ביותר באירופה. אם אתם חובבי יין השנה לא תחליפו את סיור היין הסטנדרטי ביקבים של איטליה במסע מרתק אל היקבים של אמסטרדם. היקבים בחלקם מפורסמים ומוכרים ובחלקם ידועים רק ליחידי סגולה. סיור יקבים ברחבי באמסטרדם הוא ללא כל ספק חוויה מעשירה ומרתקת.

מתי כדאי לנסוע לאמסטרדם?

התקופה הטובה ביותר לנסיעה לאמסטרדם היא חודשי האביב והקיץ. בין החודשים אפריל לספטמבר מזג האוויר באמסטרדם נעים והגשמים מעטים, ואפשר לנצל את התקופה של אחרי חופשת הקיץ וליהנות וממבחר דילים וטיסות זולות לאמסטרדם. מזג האוויר הנפלא מביא אל אמסטרדם תיירים רבים ובהתאם המחירים עולים. בחורף ובסתיו תשלמו פחות בעבור אותה טיסה לאמסטרדם ואותו בית מלון. שימו לב חודשי החורף בעיר הבירה ההולנדית מלווים בגשמים, רוחות, טמפרטורות נמוכות ומעת לעת גם שלג. את מועד הטיסה תבחרו על פי האופי של החופשה והאטרקציות המתוכננות.

טיסה לאמסטרדם לטובת סיור ביקב

אטרקציות כמו סיור ביקב אפשר לתאם בכל חודשי השנה. אם תבקרו באמסטרדם ביום חורפי סוער היקב ימתין לכם חמים ונעים. טעימות היין מחממות את הלב ואת הגוף כך שתשכחו במהרה ממתינה לכם סופת שלגים בחוץ. אם אתם מתכננים לשלב סיור יקב יחד עם טיולים רגליים בעיר – תתכננו את החופשה שלכם על פי מזג האוויר. טיולים ברגל או באופניים בעיר אפשריים בימי הקיץ והאביב. סיור יקבים יהיה אטרקציה נהדרת בעבור זוגות, קבוצות חברים ומשפחות. הסיור כולל טעימות יין וגבינות, אתם מרווחים גם ארוחה ומסיימים את היום עם בקבוק יין טוב שרכשתם בחנות היקב. אם אתם אוהבים יין אל תוותרו על סיור ביקבים של אמסטרדם.

סיור במבשלת הבירה המקורית של הייניקן

העיר אמסטרדם מציעה מוזיאונים רבים אך רק אחד מהם מספר את תולדות ייצור הבירה של חברת הייניקן. המוזיאון מספר כיצד החל ייצור הבירה ומציג את ההיסטוריה של החברה. בתום הסיור תקבלו כוס בירה לשתייה. משך הסיור הוא כשעה וחצי. ניתן לרכוש כרטיסים במקום או אונליין.

מה חשוב לדעת לקראת סיור יקבים באמסטרדם?

כל סיור יקב בדומה לסיורי יקבים בצפון בישראל, מלווה בטעימות ליין. גבינות מוגשות יחד עם היין במטרה לצמצם את השפעת האלכוהול. אם אתם מתכננים לשלב יחד עם סיורים ביקבים גם אטרקציות נוספות בעיר כדאי לסדר את לוח הזמנים כך שסיורי היקב יהיו בין האטרקציות האחרונות. היין של אמסטרדם מצוין ואתם תרצו לרכוש לעצמכם לפחות בקבוק אחד בחנות של היקב. אם תקבעו את הסיור לתחילת היום יהיה עליכם לסחוב במשך שעות רבות את בקבוקי היין הכבדים. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את ההשפעה של האלכוהול ולהימנע מנהיגה לאחר הסיור. אתם עתידים לטעום לא מעט יינות ותכננו לעצמכם בהתאם לוז קליל.

למידע נוסף ראו גם: אוכל רחוב באמסטרדם

 

 

תוכן עניינים

מוזמנים לצפון בסרטון אווירי מדהים של אמסטרדם בירת הולנד ב 4K!